هم رسان: شرکت SanDisk کالای جدید خود با نام Connect Wireless Stick را در هند معرفی کرد.


به گزارش هم رسان قیمت مدل‌های 16GB، 32GB، 64GB و 128GB، 30 تا 100 دلار است. این حافظه ذخیره سازی در اواخر شهریور ماه از طریق وبسایت Flipkart در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین SanDisk Connect Wireless Stick به عنوان یک فلش درایو USB عمل کرده و با دستگاه‌هایی مانند لپ تاپ‌ها، گوشی‌های هوشمند و پی سی‌ها کار می‌کند و می‌تواند از طریق هات اسپات وای-فای داخلی خود به آن‌ها وصل شود. کاربران می‌توانند به طور همزمان و وایرلس، فایل‌های حجیم یا ویدیو استریم ها را بین 3 گوشی موبایل انتقال دهند.

sandisk_connect_wireless
این وسیله می‌تواند یک ویدیوی HD را با سرعت 2Mbps تا 4.5 ساعت تنها با یکبار شارژ پخش نماید. SanDisk Connect Wireless Stick هم چنین قادر است به عنوان یک USB درایو به پی سی و لپ تاپ متصل شود.همچنین یک برنامه SanDisk Connect وجود دارد که کاربران به کمک آن می‌توانند اتصال بین اندروید، iOS، Mac، پی سی و دستگاه‌های Fire را مدیریت نمایند.

image3
«دینش باحال» نائیب رئیس بازاریابی محصولات SanDisk در رونمایی جهانی محصولات این شرکت گفت: «ما در جهانی زندگی می‌کنیم که به شدت به وسایل قابل حمل وابسته‌ایم. ما از دستگاه‌های مختلف برای خلق تصاویری از لحظه‌های زندگی مان استفاده می‌کنیم، کاری که خیلی قبل‌تر اصلاً امکان پذیر نبود، همه این‌ها نیاز به نسل جدیدی از حافظه ذخیره سازی قابل حمل را حتمی کرده است.» او در ادامه در توضیح ویژگی‌های فناوری جدید شرکت خود افزود: «SanDisk Connect Wireless Stick به گونه ای طراحی شده است که یک روش آسان و مفید برای ذخیره سازی و دسترسی به همه اطلاعات مهم را فراهم می‌کند، بدون اینکه کوچک‌ترین آسیبی به اطلاعات وارد شود. این وسیله برای دامنه وسیعی از دستگاه‌ها قابل استفاده است.»

منبع : NDTV