هم رسان: دستگاه های اندرویدی اخیر سامسونگ روش های مختلفی برای مخفی کردن اطلاعات مهم در گوشی های هوشمند به کاربران خود ارائه می دهند. قابلیت هایی نظیر Secure Folder گزینه ای فوق العاده برای افرادی است که ترجیح می دهند بعضی از محتواهای موجود در گوشی خود را مخفی کنند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، سامسونگ در حال حاضر روشی ساده تر برای مخفی کردن محتواهای چند رسانه ای معرفی کرده است، روشی که دیگر نیازی به پسورد و یا احراز هویت از طریق سنسور اثر انگشت ندارد. البته این قابلیت بیشتر برای مرتب کردن و کمتر کردن بی نظمی در داخل این برنامه است.
سامسونگ اخیرا یک به روزرسانی برای اپلیکیشن پیش فرض Gallery عرضه کرده است، این اپلیکیشن به روزرسانی شده امکان مخفی کردن آلبوم ها را به شما می دهد.
پس از به روزرسانی برنامه می توانید برای استفاده از این قابلیت روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالا بزنید. بعد روی گزینه Hide albums بزنید و آلبوم هایی را که دوست ندارید در گالری نمایش داده شوند را انتخاب کنید. با ضربه بر روی Hide، موارد انتخاب شده همگی ناپدید می شوند.

برای برگرداندن آلبوم های مخفی می توانید همین مراحل را تکرار کنید. کاربران باید به یاد داشته باشند که سامسونگ تنها به آنها اجازه می دهد فولدرهایی را مخفی کنند که به وسیله اپلیکیشن های متفرقه ای مانند اینستاگرام و یا توئیتر ایجاد شده اند.
مسلما این قابلیت بیشتر به منظور مرتب و منظم کردن گالری طراحی شده است تا اینکه به خاطر هدف های امنیتی و مخفی کردن موارد مهم و حساس. برای این منظور کاربران همچنان می توانند از قابلیت هایی نظیر Private Mode و Secret Mode استفاده کنند.
اپلیکیشن به روزرسانی شده گالری در حال حاضر عرضه شده است و علاقمندان می توانند آن را از Galaxy Apps و Google Play Store دانلود کنند.