هم رسان: سامسونگ از پشتیبانی تلویزیون‌های هوشمند 2017 خود از اپلیکیشن Shazam (شازم) خبر داد. این برنامه با کنترل صوتی از راه دور سامسونگ کار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، شرکت سامسونگ الکترونیک اخیراً اعلام کرده به روز رسانی جدیدی را برای تلویزیون‌های هوشمند 2017 خود منتشر می‌کند؛ طی این به روز رسانی تلویزیون‌های سامسونگ از سرویس شازم یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های موسیقی در دنیا پشتیبانی خواهند کرد. شازم از طریق Smart Hub تلویزیون‌های هوشمند 2017 سامسونگ قابل دریافت خواهد بود.
پشتیبانی از شازم در تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ این امکان را برای کاربران این نوع تلویزیون‌ها فراهم می‌کند تا نام آهنگ‌هایی که در فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی پخش می‌شود را به راحتی پیدا کنند، همچنین این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد تا موسیقی‌های خود را از طریق تلویزیون‌های هوشمند خود استریم کنند.

«هی من لی» معاون ارشد بخش تجاری Visual Display سامسونگ می‌گوید: «ما بسیار خرسندیم که با همکاری شازم توانسته‌ایم بهترین سرویس خدماتی موسیقی را به کاربران تلویزیون‌ها هوشمند خود ارائه دهیم. ظرفیت‌ها و قابلیت‌های تلویزیون‌های هوشمند همواره با برنامه‌ها کاربردی خلاقانه در حال بهبود است و ما متعهد هستیم با همکاری با شرکت‌های نرم افزاری مطرح دنیا همچون شازم، فناوری‌های پیشرفته‌ای را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.»
برای اطلاع از کسب اطلاعات بیشتر درباره قابلیت جدید شازم در تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ می‌توانید به وب سایت رسمی این شرکت مراجعه فرمایید.