هم رسان: سامسونگ از هدفون های جدید خود با نام U Flex رونمایی کرد. این هدفون ها مجهز به اسپیکرهای دوطرفه هستند که شامل ووفرهای 11 میلی متری و توئیترهای 8 میلی متری هستند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، این هدفون ها در سه رنگ مختلف سفید، آبی و سیاه عرضه شده اند و با توجه به عملکرد خوب و همچنین داینامیک صوتی عالی برای سرگرمی های همراه با پخش موسیقی از قیمت مناسبی برخوردار است.
هدفون بی سیم U Flex سامسونگ همچنین مجهز به پشتیبانی از بیکسبی بوده و شامل دکمه های منو و کنترلی در حلقه دورگردنی است که می توانید با لذت و آرامش به آهنگ های مورد علاقه خود گوش دهید. هدفون های U Flex با حلقه دورگردنی قابل تنظیم و انعطاف پذیر طوری طراحی شده اند که تناسب کاملی با شما داشته باشند و در شرایط سخت مقاومت کنند، بنابراین هر جا که نیاز داشته باشید چه در باشگاه، هنگام رفت و آمد به محل کار و یا در زمان دویدن و پیاده روی می توانید از این هدفون ها استفاده کنید.

هدفون های جدید سامسونگ به واسطه پشتیبانی از بیکسبی به شما این امکان را می دهند تا با دستورهای صوتی خود تجربه لذت بخشی از گوش دادن به موسیقی داشته باشید. تنها کافی است پس از فشردن دکمه و یا در حین نگه داشتن آن دستور خود را به دستگاه بدهید و پس از آن بیکسبی حتی در صورتی که گوشی هوشمندتان در داخل جیبتان باشد شروع به کار می کند.
متاسفانه هیچ اطلاعاتی درباره قیمت و یا توزیع آن در سرتاسر دنیا منتشر نشده است، اما به محض کسب اطلاعات جدید شما را مطلع خواهیم کرد.