هم رسان: تقریباً تمامی دستگاه های اخیر سامسونگ در رده های مختلف پایین رده، میان رده و رده بالا دارای صفحه نمایش های 5 اینچی یا بزرگتر هستند. به نظر می رسد این شرکت دیگر علاقه چندانی به تولید دستگاه های کامپکت یا کم حجم ندارد اما اگر گزارش جدیدی که در یکی از سایت های چینی منتشر شده صحت داشته باشد، سامسونگ احتمالاً در حال توسعه یک گوشی بدون حاشیه کامپکت با صفحه نمایشی کوچکتر از 5 اینچ است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، اولین بار است که درباره احتمال تولید یک گوشی سامسونگ کامپکت جدید با صفحه نمایش بدون حاشیه شنیده می شود. سامسونگ از صفحه نمایش های بدون حاشیه تاکنون حتی در مدل های میان رده خود نیز استفاده نکرده، چه برسد به مدل های پایین رده.
در این گزارش هیچ اشاره ای به مشخصات احتمالی این گوشی نشده اما با توجه به اینکه صفحه نمایش گوشی مذکور کوچکتر از 5 اینچ است، می توان مطمئن بود گوشی گلکسی A5 2018 یا گلکسی A7 2018 نخواهد بود. طبق گزارش ها این گوشی ها به ترتیب دارای صفحه نمایش 5.5 اینچی و 5.7 اینچی خواهند بود.

شاید این گوشی نسخه کوچک گلکسی اس 9 باشد اما تاکنون هیچ شواهدی مبنی بر احتمال توسعه نسخه کوچک گلکسی اس 9 وجود نداشته است، این در حالی است که سامسونگ نسخه کوچک گلکسی 8 را نیز تولید نکرده است.
این گزاش ادعا می کند حتی اگر سامسونگ در حال توسعه چنین گوشی باشد، اکنون نمی توان با اطمینان اعلام کرد که سامسونگ این گوشی را عرضه خواهد کرد یا خیر؟ بنابراین ظاهراً باید مدتی منتظر ماند و دید در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.