هم رسان: سامسونگ طی نمایشگاه CES 2018 ژانویه از تلویزیون غول پیکر 146 اینچی ماژولار MicroLED به نام The Wall رونمایی کرد. این تلویزیون دارای طراحی بدون حاشیه ماژول محور است و کاربران می توانند آن را به هر شکل و اندازه ای که می خواهند و متناسب با نیاز خود تنظیم کنند. اکنون سامسونگ از عرضه ی ایتن تلویزیون ها در چند ماه آینده خبر داده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، همچنین این تلویزیون ، اولین تلویزیون MicroLED است که سامسونگ تولید می کند. به گفته ی سامسونگ فناوری MicroLED این تلویزیون ها کیفیت تصاویر مشابه با نمایشگرهای اولد را ارائه می دهند اما در مدت زمان بیشتری.
فناوری MicroLED بر پایه ی ال ای دی طراحی شده است اما برخلاف این فناوری از مواد آلی استفاده نمی کند و به دلیل استفاده از مواد غیر آلی نیاز به لایه قطبی سازی و کپسوله سازی (encapsulation) در آن کاهش می یابد.

سامسونگ تلویزیون ماژولار 146 اینچی عرضه می کندبا توجه به اینکه این تلویزیون به صورت ماژولار طراحی شده است، سامسونگ همچنین اشاره کرده که تلویزیون The Wall می تواند به هر اندازه ای که خریدار تمایل دارد، تنظیم شود. خریداران می توانند از این تلویزیون به عنوان یک نمایشگر 146 اینچی یا حتی با نسبت تصویر 1:1 و 4:3 ، بسته به محتوای قابل نمایش استفاده کنند.
سامسونگ اعلام کرده که تلویزیون The Wall را آگوست امسال به بازار عرضه خواهد کرد. سامسونگ هنوز قیمت نهایی این محصول را اعلام نکرده است اما با توجه به ابعاد و فناوری پیشرفته نمایشگر این تلویزیون، مطمئناً از گران ترین تلویزیون های سامسونگ تاکنون خواهد بود.