هم رسان: اخیراً گزارش شد سامسونگ احتمالاً یک برنامه بتا را برای گوشی های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس آماده خواهد کرد که به واسطه آن برخی از کاربران می تواند اندروید 8.0 اوریو را در گوشی های پرچمدار خود امتحان کنند. ظاهراً میان افزار بتا برای این دستگاه ها همراه با پشتیبانی از سامسونگ پی (Samsung Pay) ارائه خواهد شد زیرا برنامه Samsung Pay هم اکنون برای پشتیبانی از اندروید 8.0 اوریو به روز رسانی شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، اندروید 8.0 اوریو جدیدترین و بهترین نسخه پلت فرم موبایلی گوگل است. گوگل این به روز رسانی را چند هفته پیش منتشر کرده اما تاکنون تنها بر روی چند گوشی اجرا شده است. اما تولید کنندگان دیگر مانند سامسونگ برای ارائه این به روز رسانی در گوشی های خود به زمان بیشتری نیاز دارند.
مشخص نیست سامسونگ چه زمان اندروید 8.0 اوریو را برای گوشی های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس منتشر می کند اما مطمئناً کاربران این گوشی ها بی صبرانه منتظر انتشار این به روز رسانی هستند. این مسئله برای دارندگان گوشی های نوت 8 نیز صدق می کند.

Samsung Payظاهراً سامسونگ در نظر دارد برنامه Samsung Pay را در برخی از کشورها به روز رسانی کند و همانطور که ذکر شد این برنامه از اندروید 8.0 اوریو پشتیبانی می کند. احتمالاً Samsung Pay از همان ابتدا از نسخه بتا پشتیبانی می کند و احتمالاً برنامه بتا نیز به زودی منتشر خواهد شد.
امیدواریم سامسونگ به زودی جزییات بیشتری را از برنامه بتا ارائه دهد.