هم رسان: سامسونگ از ارائه ی یک برنامه اندرویدی جدید به نام Samsung Max خبر داد. این برنامه با هدف صرفه جویی در مصرف داده تلفن همراه و همچنین حفاظت از حریم خصوصی طراحی شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، این برنامه دارای برخی قابلیت های نظارت بر داده است و می تواند میزان مصرف داده ی دستگاه اندروید شما را نظارت کند و همچنین لایه های امنیتی مواردی مانند وای فای را افزایش دهد. این برنامه در حال حاضر تنها در برخی از دستگاه های گلکسی سامسونگ ارائه می شود.

«سئونگ هون او» معاون ارشد بخش تحقیق و توسعه سامسونگ در هند می گوید:” در تمام دنیا، داده ها به تدریج تبدیل به یک کالا شده اند اما بسیاری از برنامه ها برای مصرف کنندگانی که می خواهند حداکثر استفاده را از به روزترین فناوری ها ی گوشی خود ببرند، همچنان بسیار گران است. اکنون کاربران ما در هر نقطه از دنیا با بهره گیری از برنامه جدید Samsung Max می توانند به صورت مستقل مصرف داده های خود را کنترل کنند و در عصر افزایش تهدیدات امنیتی، برنامه های جعلی و پروفایل ها، حفاظت از حریم خصوصی خود را ارتقا دهند. ”
برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به وب سایت رسمی سامسونگ مراجعه فرمایید. دانلود این برنامه هم اکنون از طریق گوگل پلی امکان پذیر است.