هم رسان: کمپانی سامسونگ اعلام کرد سه مانیتور منحنی جدید خارق‌العاده به دامنه محصولات خود افزوده است. نام این محصولات جدید CF591 27 اینچی و یک CF390، 23.5 اینچ و 27 اینچ است.


به گزارش هم رسان، این مانیتورهای جدید و منحنی سامسونگ قرار است از بهار سال آینده در آمریکا، اروپا و آسیا وارد بازار شوند و تا ماه آوریل در تمامی کشورهای جهان در دسترس قرار بگیرند.
این مانیتورهای منحنی میزبان یک سری از ویژگی‌های جدید هستند؛ آن‌ها میزان بازتاب نور را کاهش می‌دهند و در نتیجه خستگی چشم‌ها به یک افسانه تبدیل می‌شود، در نتیجه کاربران قادر به تماشای صفحه نمایش خود برای مدت‌های طولانی خواهند بود.CF591 و CF390 از فناوری ضد لرزشی flicker-free برخوردارند تا خستگی چشم در ساعات طولانی استفاده از نمایشگر کمتر شده و به چشم فشار زیادی وارد نشود.

SE590C_32__011_Detail_Black.0256.0

هم‌چنین این مانیتورها از ویژگی Eye Saver Mode بهره می‌برند تا چشم کاربر را در برابر انتشار نور آبی مضر محافظت نماید. این مانیتورها به فکر طرفداران بازی و سرگرمی‌های رایانه‌ای نیز بوده‌اند، به‌طوری که هرسه صفحه نمایش از فناوری AMD FreeSync™ برخوردارند. فناوری FreeSync شرکت AMD، عملکردی مشابه با G-Sync شرکت انویدیا دارد که میزان «رفرشریت» کارت گرافیک را با مانیتور هماهنگ می‌کند و در نتیجه مشکلات مهمی مانند پارگی، شکنندگی، یا ناهماهنگی تصویری را که بسیاری ازگیمرها با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند، را از بین می‌برد.

منبع : Geekygadget