هم رسان: سامسونگ خبر رونمایی از صفحه نمایش سینما خانگی ال ای دی خود را به تازگی اعلام کرد. این سینمای خانگی ابعاد 10.3 متر در 33.8 فوت خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، اولین صفحه نمایش سینمایی سامسونگ در سالن Lotte Cinema World Tower در کره نصب شده که دارای وضوح تصویر 4K و 4,096 x 2,160 پیکسل است.
شرکت سامسونگ اعلام کرد اولین صفحه سینمای ال ای دی تجاری خود را در برج Lotte Cinema World کره نصب کرده است. این صفحه نمایش که به عنوان یک صفحه تئاتر ال ای دی با کیفیت HDR طراحی شده، با بهره وری از کیفیت تصاویر فوق العاده بالا و سیستم صوتی نزدیک به واقعیت تجربه تماشایی منحصر به فرد و اغوا کننده‌ای ایجاد می‌کند. این سیستم صوتی و تصویری فوق العاده با همکاری HARMAN Professional Solutions و Samsung Audio Lab ایجاد شده است.

کیم رئیس بخش Visual Display Business در سامسونگ اعلام کرد: «صفحه نمایش سینما ال ای دی ما به دلیل رنگ‌های با کیفیت و واقعی، سیستم صوتی پیشرفته و ارائه عالی این حس را به تماشاچی القاء می‌کند که او نیز جزئی از تصاویر است. بسیار خرسندیم که توانسته‌ایم با همکاری سینما Lotte این فناوری را در اختیار علاقه‌مندان به سینما قرار دهیم. ما همچنان به تلاش خود ادامه می‌دهیم تا فناوری سینما در آینده را به بهترین نحو شکل دهیم.»