هم رسان: سامسونگ امروز خبر عرضه تلویزیون 88 اینچی QLED را در آمریکای شمالی منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، اگر قصد خرید تلویزیون غول پیکر جدید سامسونگ را دارید، باید فضای وسیعی از اتاق خود را برای آن اختصاص دهید. تلویزیون Q9 QLED سامسونگ یک پنل 88 اینچی دارد. سامسونگ می گوید این تلویزیون فوق العاده بزرگ جایگاه برتر خود را در بازار جهانی فوق العاده برتر تلویزیون محکم خواهد کرد.
سامسونگ با در نظر داشتن فضای زندگی افراد در این روزها، این تلویزیون جدید را طراحی کرده که در نتیجه نه تنها کیفیت تصویری و عملکرد فوق العاده ای را برای مشتریان وعده می دهد بلکه این دستگاه را با طراحی زیبا و پیشرفته ای ارائه می دهد. این مدل خاص امتیازات بالایی را از Video Magazin به عنوان یکی از مجلات پرطرفدار در زمینه محصولات الکترونیکی دریافت کرده است.

سامسونگ - Q9 QLEDبه گفته سامسونگ از آنجایی که این تلویزیون تنها دستگاهی است که صد در صد طیف رنگی را شامل می شود، می تواند به کمک فناوری کوانتوم دات خود تصاویری با رنگ های طبیعی و پر رنگ و لعاب بازآفرینی کند. این تلویزیون همچنین روشنایی قابل ملاحظه ای دارد و طیف رنگی گسترده ای را ارائه می دهد.
این روزها تقاضای مصرف کنندگان برای صفحه نمایش های بزرگتر و تلویزیون های بهتر هر روز بیشتر و بیشتر می شود و به همین دلیل سامسونگ تلاش می کند پاسخ مناسبی در مقابل این تقاضاها ارائه دهد. اخیراً شرکت مدل هایی از تلویزیون های بزرگ در سری QLED به فروش رسانده که شامل مدل های 55، 65 و 75 اینچی می شود.
تلویزیون 88 اینچی Q9 QLED سامسونگ به زودی در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد. قیمت این دستگاه هنوز اعلام نشده است. همچنین سامسونگ قصد دارد طی چند ماه آینده این مدل را در اروپا عرضه کند.