هم رسان: سامسونگ این هفته مرورگر اندرویدی اینترنت خود را به روز رسانی کرد، با این به روز رسانی مرورگر اینترنت سامسونگ بسیار سریعتر از قبل شده و قابلیت های ویژه ای پیدا کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ، جدیدترین نسخه مرورگر اینترنت سامسونگ (v. 7.2) از موتور بهینه شده ی Chromium M59 استفاده می کنه و در نتیجه سرعت بیشتری پیدا کرده و گرافیک پیشرفته ای را در بازی های آنلاین ارائه می دهد.

نسخه ی جدید مرورگر اینترنت سامسونگ به قابلیت محافظت از مرورگر مجهز شده است، این قابلیت به هنگام بازدید کاربران از سایت هایی که تلاش به سرقت اطلاعات یا نصب بدافزار می کنند، پیام هشدار ارسال می کند. همچنین در نسخه جدید رابط کاربری ارتقا پیدا کرده که از آن جمله می توان به اضافه شدن نماد “افزودن به صفحه اصلی ” برای برنامه های وب و حالت خواندن برای مقاله های خبری اشاره کرد. علاوه بر این جابه جایی بین زبانه ها بهینه سازی شده و اکنون در دستگاه های پایین رده با 1 گیگابایت رم یا کمتر به شکل بهتری کار می کند.
در حال حاضر این قابلیت ها تنها در نسخه ی بتا مرورگر اینترنت سامسونگ ارائه شده است. احتمال می رود این قابلیت ها به زودی به نسخه ی استاندارد مرورگر سامسونگ اضافه شود. هر دو نسخه ی استاندارد و بتا مرورگر سامسونگ هم اکنون برای دانلود به صورت رایگان در گوگل پلی قرار گرفته اند.
برای استفاده از این مرورگر لزوماً نیازی به گوشی سامسونگ نخواهید داشت و با هر دستگاه اندرویدی دیگری می توانید از این مرورگر استفاده کنید. شما می توانید این مرورگر را بر روی اغلب دستگاه های اندرویدی با اندروید 5.0 یا بالاتر نصب نمایید.