هم رسان: پیش‌فروش هدست واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ آغاز شد و این هدست به‌طور انحصاری بازی فرجام زمین (Lands End) را پشتیبانی می‌کند.به گزارش هم رسان، استودیوی ustwo که با ساخت بازی «دره یادبود» (Monument Valley) شاهکاری استثنایی برای iOS و اندروید خلق کرد، این بار به سراغ واقعیت مجازی رفته و در نظر دارد هنر ناب خود را در آن دنیا نیز به تصویر بکشد.

بازی Lands End، یک ماجراجویی در دنیای واقعیت مجازی است و در آن مناظر دیدنی و جذابی وجود دارد و کاربر با استفاده از قدرت ذهن به‌طور مهیجی به گشت‌وگذار در تمدنی کهن می‌پردازد. در ابتدای بازی، شما در نقش حل‌کننده پازل قرار دارید و احتمالاً با استفاده از حرکات سر و تغییر وضعیت Gear VR، باید به نقاط مختلفی اشاره‌کرده و به ترتیب پازل‌ها را پشت سر بگذارید. داستان در منطقه‌ای جزیره مانند جریان دارد و نتیجه تلاش‌های بازیکن، منجر به بیداری تمدنی ازدست‌رفته خواهد شد.
این بازی یک تجربه واقعیت مجازی باورنکردنی ایجاد می‌کند که شما می‌توانید در هر نقطه‌ای که بخواهید شاهد آن باشید. فیلم زیر گوشه چشمی به بازی Lands End برای سامسونگ VR است، این بازی در حال حاضر در آکیولس استور آماده دانلود است.

منبع : Geekygadget