هم رسان: میزان عمر باتری همیشه یکی از دغدغه‌های ساعت‌های هوشمند است. اغلب آن‌ها بسته به نحوه استفاده شما (در صورتی که به وای فای یا شبکه سلولار متصل شوید) می‌توانند تا یک روز شارژ نگه دارند. سامسونگ به تازگی به روز رسانی را برای ساعت‌های هوشمند Gear S3 منتشر کرده است. این به روز رسانی با نام Value Pack ویژگی‌های کاربردی جدیدی را برای این ساعت به ارمغان می‌آورد. یکی از ویژگی‌ها موجب می‌شود تا باتری این ساعت‌ها تا 40 روز شارژ نگه دارد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، به روز رسانی Value Pack به روز رسانی نرم افزاری بزرگی برای Gear S3 محسوب می‌شود. سامسونگ ساعت‌های هوشمند خود را به سیستم عامل جدید Tizen 3.0 به روز رسانی کرده است.

اکنون این سؤال مطرح می‌شود که این به روز رسانی چگونه عمر باتری ساعت‌ها را به 40 روز افزایش می‌دهد؟ این به روز رسانی دارای قابلیت جدیدی به نام حالت Watch only است. همانطور که از اسم این حالت مشخص است، با فعال کردن این حالت تمامی عملکردهای هوشمند Gear S3 غیر فعال می‌شود وساعت تبدیل به یک ساعت معمولی می‌شود. در این حالت تنها می‌توانید از ساعت Gear S3 برای مشاهده زمان استفاده کنید.
ساعت Gear S3 حتی زمانی که این حالت فعال باشد نیز زمان را به صورت مرتب نشان نمی‌دهد و کاربران می‌بایست برای مشاهده زمان دکمه خاموش و روشن را فشار دهند.
کاربران می‌توانند حالت Watch only را از طریق منوی تنظیمات > بخش مدیریت باتری فعال کنند.