هم رسان: سامسونگ سال گذشته ردیاب تناسب اندام Gear Fit2 را عرضه کرد و همانطور که از نام آن پیداست، این دستگاه جایگزین Gear Fit سامسونگ شد. حالا به نظر می‌رسد سامسونگ امسال نیز تصمیم به عرضه ردیاب تناسب اندام جدیدی دارد.
به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، طبق پست ایوان بلاس در VentureBeat این ردیاب جدید Gear Fit2 Pro نام دارد. سامسونگ نام این محصول را Gear Fit3 نخواهد نامید البته احتمال دارد که این شرکت برنامه‌هایی را برای تولید Gear Fit3 داشته باشد اما Gear Fit2 Pro نسخه‌ای جدید از مدل سال گذشته است و طبق گزارش ایوان بلاس به نظر می‌رسد از نظر طراحی تفاوت چندانی با مدل سال گذشته نخواهد داشت.

انتظار می‌رود این محصول با قابلیت‌های جدیدی از جمله گواهی ضد آب 5 ATM در مقابل گواهی IP68 مدل سال گذشته عرضه شود. بدین ترتیب نسخه Pro در مقایسه با مدل سال گذشته در مقابل آب مقاوم‌تر است و ظاهراً برای شناگران طراحی شده است. همچنین انتظار می‌رود این محصول از پخش کننده‌های موسیقی مانند اسپاتیفای پشتیبانی می‌کند (حتی به صورت آفلاین، که البته حدس می‌زنیم برای دسترسی به این قابلیت باید از اعضای Spotify Premium باشید).
گفته می‌شود این دستگاه دارای بند مستحکم‌تری است که در تمرین‌های شدید نیز باز نمی‌شود بنابراین اگر فکر می‌کنید بند Gear Fit2 کمی شل است، Gear Fit2 Pro باید به کار شما بیاید.
ما شایعاتی درباره تولید یک محصول ترکیبی ساعت هوشمند / ردیاب تناسب اندام توسط سامسونگ شنیده‌ایم اما مطمئن نیستیم این محصول همان Gear Fit2 Pro است. در حال حاضر نمی‌توان صحت این اطلاعات را تأیید کرد.