هم رسان: کنترل ضربان قلب یکی از قابلیت هایی است که بیشتر دستگاه های پوشیدنی امروزی به کاربران خود ارائه می دهند. اگر شما به دنبال قابلیت هایی نظیر کنترل مداوم ضربان قلب هستید، سامسونگ اخیراً یک به روزرسانی برای پوشیدنی هوشمند خود یعنی Gear Fit 2 عرضه کرده است که مجهز به این قابلیت است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، سامسونگ علاوه بر قابلیت کنترل مداوم ضربان قلب، یک ابزار Heart Rate Zone معرفی کرده که میزان فعالیت قلب را به شما نشان می دهد. این ابزار به پنج قسمت مختلف تقسیم شده که هر منطقه سطوح شدت ضربان قلب را نشان می دهند و از ضعیف تا بیشترین شدت تقسیم بندی شده اند.

در صورتی که در حال تمرین هستید و می خواهید بدانید آیا به حد مجاز رسیده اید یا خیر و یا این که برای رسیدن به منطقه خاصی تلاش می کنید، این ابزار می تواند مفید باشد. این به روزرسانی تاکنون تنها در اندونزی منتشر شده اما انتظار می رود زمانی که توزیع آن شروع شود، این ابزار راه خود را به دیگر بخش های دنیا نیز باز خواهد کرد.
در صورتی که از قبل یک Gear Fit 2 دارید، این همان قابلیتی است که احتمالاً به دنبال آن بودید، اما در صورتی که قصد دارید یک ردیاب تناسب اندام بخرید شاید این به روزرسانی، Gear Fit 2 را مناسب حال شما سازد.