هم رسان: تاکنون شایعات و اخبار متعددی درباره گوشی‌های گلکسی اس 9 و اس پلاس سامسونگ منتشر شده است. اکنون مشخص شده سامسونگ سال آینده نیز از دو گوشی رونمایی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، این کمپانی امسال از دو گوشی رونمایی کرد. حالا طبق گزارشی جدید گوشی جدید سامسونگ گلکسی اس 9 اولین گوشی خواهد بود که از پردازنده جدید اسنپدراگون 845 کوالکام استفاده خواهد کرد.
ظاهراً سامسونگ دارای یک قدرت انحصاری در استفاده از پردازنده‌های جدید است. این اتفاق امسال نیز رخ داد، گوشی‌های گلکسی اس 8 / اس 8 پلاس اولین گوشی‌هایی بودند که با پردازنده اسنپدراگون 835 کوالکام ارائه می‌شدند. سامسونگ برای توسعه پردازنده‌های امسال با کوالکام همکاری می‌کند.

گلکسی اس 9 تاکنون هیچ اطلاعاتی درباره مشخصات و جزییات اسنپدراگون 845 امسال در دسترس قرار نگرفته است. پیش بینی می‌شود این پردازنده با عملکرد بسیار بهتری نسبت به اسنپدراگون 835 ارائه شود.
این احتمال وجود دارد سامسونگ نسخه دیگر گلکسی اس 9 را همراه با پردازنده اگزینوس عرضه کند. این شرکت چنین رویه‌ای را در گوشی‌های اس 8 امسال نیز پیش گرفت؛ این گوشی‌ها در کشورهای مختلف با پردازنده‌های متفاوتی به فروش می‌رسند.
انتظار می‌رود سامسونگ گوشی‌های جدید گلکسی اس 9 / اس 9 پلاس را در سه ماهه اول سال 2018 رونمایی کند. در صورت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص شما را مطلع خواهیم کرد.