هم رسان: گوشی های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس سال آینده وارد بازار می شوند و شایعه شده که این دو گوشی زودتر از موعد مقرر در کنگره جهانی موبایل 2018 معرفی می شوند. اخیراً در شایعات به برخی از مشخصات این دو گوشی اشاره شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، حالا اطلاعاتی از رنگ گوشی های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس منتشر شده است. ظاهراً این دو گوشی در چهار رنگ مختلف عرضه خواهند شد. ارغوانی تیره (بنفش) یکی از رنگ های جدیدی است که برای این دو گوشی ذکر شده است.
رنگ های مشکی، طلایی و آبی سه رنگ دیگری هستند که به آن ها اشاره شده است و ظاهراً به همان رنگی هستند که گلکسی نوت 8 در حال حاضر با آن به فروش می رسد. گفته می ود طراحی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس همانند مدل های اس 8 و اس 8 پلاس خواهد بود.

ابعاد صفحه نمایش این گوشی ها مشابه با مدل قبلی آن ها (اس 8 / 8 پلاس) خواهد بود با این تفاوت که حاشیه صفحه نمایش در گوشی های جدید کمتر خواهد بود. سامسونگ همچنین به همراه گوشی گلکسی اس 9 پرازنده ی موبایلی جدید اگزینوس 9810 را نیز معرفی خواهد کرد. گوشی های جدید در دو نسخه ارائه خواهند شد؛ یکی از این نسخه مجهز به پردازنده ی اگزینوس 98 و دیگری مجهز به پردازنده اسنپدراگون 845 کوالکام خواد بود.
همچنین انتظار می رود که سامسونگ نسخه ی دیگری از این گوشی ها به نام گلکسی اس 9 مینی را نیز معرفی کند. هنوز مشخص نیست که معرفی این گوشی در کنگره جهانی موبایل انجام خواهد یا به زمان دیگری موکول می شود. در صورت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه شما را مطلع خواهیم کرد.