هم رسان: پس از رونمایی آیفون 10، بسیاری منتظر هستند ببینند سامسونگ چگونه با پرچم‌دار بعدی خود، گلکسی اس 9، به مقابله با آیفون 10 اپل خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، شاید شنیده باشید گوشی گلکسی اس 9 از نظر طراحی تفاوت چندانی با مدل قبلی خود نخواهد داشت اما اینکه این خبر صحت دارد یا خیر، باید منتظر بود و دید.
به تازگی «بنجامین جسکین» چندین تصویر مفهومی از این گوشی منتشر کرده که تصویر کلی از طراحی نهایی این گوشی را نشان می‌دهد. شایعات حکایت از این دارند که سامسونگ حاشیه‌های این گوشی را کاهش خواهد داد که این موضوع در رندرهای مفهومی جسکین نیز دیده می‌شود.

گلکسی اس 9همان‌طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، این گوشی از نظر طراحی در قسمت‌های مختلفی شبیه به اس 8 است اما حاشیه قسمت‌های پایینی گوشی کمی کاهش یافت است. در حال حاضر نمی‌توانیم بگوییم حاشیه کمتر به معنای صفحه نمایش بزرگ‌تر است یا اینکه اندازه گوشی می‌تواند کوچک‌تر باشد اما ظاهر این گوشی بسیار زیبا است.
این تصاویر عکس‌های رسمی یا فاش شده نیستند و فقط رندر های این گوشی هستند، بنابراین احتمال دارد گوشی با طراحی دیگری رونمایی شود. در صورتی که شایعات صحت داشته باشند، سامسونگ گوشی گلکسی اس 9 را زودتر از موعد مقرر در دی ماه رونمایی خواهد کرد.