هم رسان: سامسونگ یکی از رهبران صنعت تلفن همراه است اما این کمپانی در زمینه به‌روزرسانی نرم‌افزاری سیستم‌های خود هنوز با مشکلاتی مواجه است که شامل پرچم‌دار این کمپانی نیز هست.


به گزارش هم رسان، در چند ماه گذشته، دارندگان گوشی‌های Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy Note4, Galaxy Note 5 و دیگر گوشی‌های این کمپانی تمایل داشتند تا بدانند چه زمانی سیستم‌هایشان به‌روزرسانی را دریافت خواهد کرد.
به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد اندروید مارشملو را برای سیستم‌های سطح بالای خود منتشر نماید، زمان این به‌روزرسانی هنوز مبهم است. نسخه به بتا این پلت فرم برای گوشی‌های Galaxy S6 برای آزمایش کردن منتشرشده و آزمایش آن در اواخر دی‌ماه به پایان خواهد رسید. بنابراین، می‌توان انتظار داشت به‌روزرسانی سیستم‌عامل بعدازآن تاریخ خواهد بود. به‌طور آزمایشی در نیمه اول بهمن‌ماه. اندروید 6.0 مارشملو ورژن بتای این سیستم‌ها را دریافت خواهد کرد.
سامسونگ فهرستی از دستگاه‌هایی که قرار است به‌روزرسانی سیستم‌عامل را دریافت کنند منتشر نکرده اما تقریباً قطعی است که Galaxy S6, Galaxy S6 Edge آن را دریافت خواهند کرد. اندروید 6.0 در حال حاضر برای این سیستم‌ها منتشرشده است.
غول الکترونیکی کرده جنوبی اندروید 6.0 مارشملو و یا اندروید 6.0.1 مارشملو را برای خیلی از سیستم‌های سطح بالای خود انتشار نداده اما T-Mobile تأیید کرده که Galaxy Note 4, Galaxy Note 5, Galaxy note Edge, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+, Galaxy Tab S2 این به‌روزرسانی سیستم‌عامل را دریافت خواهند کرد. هنوز تاریخ انتشار مشخص نشده است.

960-18ead4c77c3f40dabf9735432ac9d97a-wondering-when-android-marshmallow-will-be-rolled-out-to-your-device-read-o
دیگر دستگاه‌های سامسونگ که انتظار می‌رود این سیستم‌عامل جدید را دریافت کنند شامل Galaxy Alfa, Galaxy A7, Galaxy A8, Galaxy Note 4 Douse, Galaxy S5 Neo, Galaxy A5, Galaxy A3, Galaxy S5 LTE-A, Galaxy E7, Galaxy E5, Galaxy J7, Galaxy J5, Galaxy J2 هستند.
تاکنون این خبرها تأیید نشده است. با توجه به تجربه گذشته که سامسونگ در حال کار کردن بر روی اندروید 6.0 مارشملو برای دستگاه‌های خودش بود، به نظر می‌رسد سیستم‌عامل خوبی اجرا خواهد شد و تا اواخر سال 2016 برای برخی از گوشی‌های هوشمند انتشار خواهد یافت. فعلاً فقط یک نسخه بتا بر روی برخی از سیستم‌ها نصب‌شده و امیدواریم حداقل گوشی‌های Galaxy S6 و Galaxy S6 Edeg در چند هفته آینده این به‌روزرسانی را دریافت نمایند.
منبع : ibtimes