هم رسان: در شایعات قبلی به این موضوع اشاره شده بود که گوشی بعدی گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس با یک حسگر درون صفحه نمایش رونمایی خواهند شد. همچنین گفته می شد که احتمالاً گوشی جدید گلکسی نوت نیز از حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش استفاده خواهد کرد.

به گزار پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، طبق گزارش اخیر، سامسونگ در حال حاضر به تامین کنندگان خود اعلام کرده که گوشی گلکسی نوت 9 فاقد حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش خواهد بود. در نتیجه به نظر می رسد که گوشی های گلکسی اس 10 و اس 10 پلاس، اولین گوشی های سامسونگ باشند که با این قابلیت ارائه خواهند شد.
آخرین خبری که درباره گوشی اس 10 شنیدیم این بود که احتمالاً سامسونگ از این گوشی کمی زودتر و در ژانویه سال 2019 رونمایی خواهد کرد. ظاهراً دلیل رونمایی زودتر این گوشی به این جهت است که گفته می شود سامسونگ در نظر دارد در کنگره جهانی موبایل ماه فوریه از گوشی تاشو (انعطاف پذیر) خود رونمایی کند.

گلکسی اس 10 مجهز به حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش خواهد بودانتظار می رود که گوشی جدید گلکسی اس 10 سامسونگ نسبت به مدل فعلی این گوشی با ویژگی های بهتری ارائه شود. از جمله ی این ویژگی ها می توان به پردازنده ی جدید اسنپدراگون 855 کوالکام یا پردازنده 9820 اگزینوس سامسونگ اشاره کرد. همچنین انتظار می رود این گوشی با ظرفیت رم بالاتری نیز ارائه شود.
طراحی گوشی گلکسی اس 9 شباهت بسیار زیادی به گوشی گلکسی اس 8 دارد بنابراین امکان دارد سامسونگ گوشی سال آینده ی خود را با یک طراحی جدیدتر رونمایی کند. در صورت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی گوشی های گلکسی اس 10 و اس 10 پلاس شما را مطلع خواهیم کرد.