هم رسان: شاید خیلی زود باشد که بخواهیم درباره ی مشخصات گلکسی اس 10 سامسونگ صحبت کنیم اما با این حال شیعات زیادی از این گوشی تا کنون منتشر شده است. طبق گزارش جدید Investor به نظر م رسد که سامسونگ نیز در نظر دارد گوشی 2019 گلکسی اس 10 خود را با یک دوربین مجهز به لنز سه گانه (سه لنز)رونمایی کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، در حال حاضر گوشی هوآوی پی 20 تنها گوشی است که مجهز به یک دوربین با لنز سه گانه شده است. در شایعات شنیدیم که احتمالا اپل نیز گوشی های 2019 خود را با دوربین سه گانه رونمایی خواهد کرد گرچه با توجه به اینکه رونمایی گوشی های گلکسی اس سامسونگ زودتر انجام خواهد شد، سامسونگ می تواند در ارائه ی این قابلیت از اپل پیشی بگیرد.

گلکسی اس 10 دوربین سه گانه دارد؟به گفته ی «کیم دانگ وان» تحلیلگر KB Securities، با توجه به اینکه سامسونگ در مقایسه با انتظار خود برای فروش گلکسی اس 9 با تقاضای کمتری روبرو شده است، احتمال می رود که این شرکت گوشی بعدی خود را با یک دوربین سه گانه و حسگر سه بعدی ارائه کند و بدین شکل بازار گوشی های هوشمند خود را رونق ببخشد. به نظر می رسد اپل نیز در نظر دارد دوربین گوشی 2019 خود را با سه لنز ارائه کند و گفته می شود لنز سوم احتمالا به حسگر سه بعدی و قابلیت واقعیت افزوده کمک خواهد کرد.
اما همانطور که گفتیم شاید هنوز خیلی زود باشد که بخواهیم در مورد برنامه های سامسونگ برای گوشی گلکسی اس 10 صحبت کنیم بنابراین این گزارش را تنها در حد یک حدس و گمان در نظر بگیرید.