هم رسان: سامسونگ قصد دارد تا در سال آینده گوشی سامسونگ Galaxy S10 را در چهار مدل به بازار عرضه نماید، یکی از این مدل ها ورژن 5G می باشد.


در حال حاضر ما جزئیاتی از سایز صفحه نمایش این گوشی ها را به دست آورده ایم، گوشی Galaxy S10 Lite قرار است با صفحه نمایش 5.8 اینچی معرفی شود. گوشی سامسونگ Galaxy S10 دارای صفحه نمایش 6.1 خواهد بود و گوشی بزرگتر Galaxy S10 Plus نیز قرار است از یک صفحه نمایش 6.4 اینچی استفاده نماید. اما هنوز به طور دقیق مشخص نیست که مدل 5G از چه سایز صفحه نمایش استفاده خواهد کرد، اما ما انتظار داریم که از یک صفحه نمایش با سایز 6.1 اینچی یا 6.4 اینچی بهره ببرد.


این مدل از گوشی مجهز به پردازنده Snapdragon 855 خواهد بود. همچنین سامسونگ قصد دارد یک مدل دیگر با پردازنده Exynos 9820 را نیز آماده نماید. همچنین می دانیم که این دستگاه از سنسور اثر انگشت Qualcomm نیز استفاده خواهد کرد.
ما انتظار داریم که گوشی های هوشمند جدید Galaxy S10 در کنفرانس جهانی موبایل 2019 در ماه فوریه رو نمایی شوند و در ماه مارچ به فروش برسند. همچنین انتظار می رود که طراحی آن نیز تفاوت هایی با گوشی حال حاضر Galaxy S9 داشته باشد.