هم رسان: سامسونگ از گوشی گلکسی اس 10 ، جانشین گوشی گلکسی اس 9 و همینطور دهمین نسخه از سری گوشی ها اس در سال 2019 رونمایی خواهد کرد. این احتمال وجود دارد همانطور که اپل ده سالگی آیفون را با رونمایی از آیفون 10 جشن گرفت سامسونگ نیز تصمیم به رونمایی از محصول شگفت انگیزی همچون اپل داشته باشد و از هم اکنون نشر شایعات در مورد این محصول آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، بر اساس جدیدترین شایعه درباره ی گوشی گلکسی اس 10، انتظار می رود پرچمدار 2019 سامسونگ از یک صفحه نمایش با تراکم پیکسلی بیش از 600 PPI پشتیبانی کند. مدل فعلی گلکسی اس 9 سامسونگ دارای تراکم پیکسلی 570 PPI است، بدین ترتیب سامسونگ برای افزایش این تراکم دو راه دارد یا باید اندازه ی صفحه نمایش را کاهش دهد یا وضوح تصویر را افزایش دهد که گزینه ی دوم محتمل تر به نظر می رسد.

صفحه نمایش گلکسی اس 10 با تراکم پیکسلی بالایی ارائه خواهد شدجهت اطلاع افرادی که از اهمیت تراکم پیکسلی بی اطلاع هستند باید بگوییم اساساً هر چه تراکم پیکسلی در یک قسمت بالاتر باشد، تصاویر واضح تر و واقعی تر نمایش داده می شوند. به همین دلیل است که ساعت های هوشمند حتی با وضوح تصویر پایین مثل 320 در 320 نیز تصاویر واضحی را نشان می دهند چرا که تراکم پیکلسلی در صفحه نمایش های کوچک آنها بالا است.
در حال حاضر مشخص نیست که این گوشی با چه وضوح تصویری ارائه خواهد شد اما انتظار می رود که سامسونگ پرچمدار 2019 خود را با کیفیت 4K رونمایی کند. پیش از این شاهد تلاش سونی برای ارائه ی این کیفیت در گوشی اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم بودیم بنابراین دور از انتظار نخواهد بود که سامسونگ نیز چنین قابلیتی را امتحان کند. در هر حال بهتر است که در حال حاضر این گزارش را تنها در حد یک حدس و گمان فرض کنید.