هم رسان: تاکنون شایعات مختلفی درباره ی برخی از مشخصات گوشی جدید گلکسی نوت 9 منتشر شده است. حالا به نظر می رسد که اطلاعات جدیدی از این گوشی در دسترس قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، طبق گزارشی جدید، گوشی گلکسی نوت 9 با یک صفحه نمایش 6.4 اینچی ارائه خواهد شد، این اندازه کمی از صفحه نمایش 6.3 اینچی نوت 8 بزرگتر است.
همچنین ظاهراً این گوشی از باتری بزرگتری نسبت به گوشی نوت 8 برخوردار است و گفته می شود که احتمالاً از یک باتری 4000 میلی آمپر بر ساعت بهره می برد.

امکان تجهیز نوت 9 به صفحه نمایش 6.4 اینچیانتظار می رود که پردازش این گوشی بر عهده ی پردازنده ی اسنپدراگون 845 یا اگزینوس 9810 سامسونگ باشد. همچنین طبق شایعات نوت 9 با 6 گیگابایت رم و حافظه داخلی 64 تا 256 گگیابایت ارائه خواهد شد.
سامسونگ همراه با رونمایی از گوشی های جدید گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس، سیستم دوربین جدید خود را نیز معرفی کرد و انتظار می رود که گوشی گلکسی نوت 9 نیز از سیستم دوربین دوگانه مشابه گلکسی اس 9 پلاس بهره ببرد. انتظار می رود که سامسونگ مراسم رونمایی گوشی جدید گلکسی نوت خود را در ماه آگوست و پیش از رونمایی گوشی های آیفون اپل برگزار کند.