هم رسان: سامسونگ دو گوشی جدید گلکسی جی 7 و گلکسی جی 3 را به سبد کالاهای خود اضافه کرد. دو گوشی مذکور این ماه در آمریکا عرضه خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، گوشی گلکسی جی 7 مجهز به صفحه نمایش 5.5 اینچی اچ دی و گوشی جی 3 مجهز به صفحه نمایش 5 اینچی اچ دی است.
گوشی های گلکسی جی 3 و جی 7 از جمله گوشی ها ی با کیفیتی هستند و می توانند به خوبی پاسخ گوی نیاز های کاربران باشند. گوشی گلکسی جی 3 از یک صفحه نمایش 5 اینچی اچ دی روشن بهره می برد که آن را برای تماشای فیلم و ها وسریال ها تلویزیونی مناسب کرده است. نحوه ی استفاده از دوربین سلفی 5 مگاپیکسلی و دوربین 8 مگاپیکسلی این گوشی آسان است و کاربران با استفاده از آن می توانند عکس های گروهی و سلفی های زیبا بگیرند. و با وجود عمر باتری بالا، کاربران می توانند بدون نیاز به حمل پاور بانک از این گوشی استفاده کنند.

کاربرانی که به صفحه نمایش بزرگتر، دوربین بهتر و باتری قدرتمند تر نیاز دارند می توانند گوشی گلکسی جی 7 را خریداری کنند. گوشی گلکسی جی 7 از یک صفحه نمایش 5.5 اینچی اچ دی با دوربین های با کیفیت 13 مگاپیکسلی سلفی (F1.9) و اصلی (F1.7) بهره می برد. این دوربین ها می توانند در محیط های کم نور مثل رستوران ها و کنسرت ها عکس های خوبی را ثبت کنند. و با وجود عمر باتری بالا کاربران می توانند به مدت بیشتری از آن برای تماشای فیلم و بازی استفاده کنند.
شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی گوشی های جدید گلکسی جی 3 و جی 7 سامسونگ به وب سایت رسمی این شرکت مراجعه فرمایید.