هم رسان: گوشی جدید سامسونگ Galaxy A9 که به تازگی به طور رسمی در هفته گذشته معرفی شده بود حالا ما فیلمی از کار کردن با این گوشی را به دست آوردیم که طراحی و برخی از امکانات این گوشی را به ما نشان می دهد.

همانطور که اعلام شده است این گوشی هوشمند دارای صفحه نمایش 6.3 اینچی Full HD+ می باشد که رزولوشن آن 2220  در 1080 پیکسل است و از یک پردازنده هشت هسته ای نیز استفاده می نماید.
گوشی Galaxy A9 در دومدل یکی با 6GB رم و 128GB حافظه ذخیره سازی و دیگری با 8GB رم و 12GB حافظه ذخیره سازی برای خرید قابل انتخاب می باشد، همچنین می توانید از دستگاه microSD برای افزایش میزان ذخیره سازی استفاده نمایید.

این گوشی دارای دوربین چهارگانه بوده که شامل یک دوربین 24 مگاپیکسلی به همراه AF و دیافراگم F1.7 می باشد. همچنین یک دوربین 10 مگاپیکسلی تله فوتو به همراه AFو دیافراگم 2.4 نیز وجود دارد. دوربین بعدی 8 مگاپیکسلی زاویه گستره بوده که زاویه 120 درجه ای دارد و دیافراگم آن F.24 است و در نهایت دوربین چهارم دوربین عمیق می باشد و 5 مگاپیکسلی بوده و دیافراگن آن نیز F2.2 است. در جلوی این گوشی نیز یک دوربین 24 مگاپیکسلی برای عکس برداری سلفی قرار دارد.