هم رسان: به تازگی تایید شد سامسونگ از گوشی گلکسی اس 9 در کنگره جهانی موبایل 2018(MWC) در ماه آینده رونمایی می کند اکنون نیز اطلاعات جدیدی درباره گوشی تاشو / انعطاف پذیر سامسونگ منتشر شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، «DJ Koh» مدیر ارشد سامسونگ که پیش از این اطلاعاتی مربوط به گلکسی اس 9 را منتشر کرد حالا توضیحاتی را درباره گوشی تاشوی جدید این شرکت ارائه کرده است.
سال گذشته وی اعلام کرد احتمال دارد از گوشی تاشوی خود در سال 2018 رونمایی کنند. در شایعات اخیر گفته شد این گوشی آذر امسال رونمایی می شود اما DJ Koh اکنون تأیید کرده که این گوشی تا سال 2019 رونمایی نخواهد شد.

تاکنون جزییات بسیار کمی از گوشی تاشو / انعطاف پذیر سامسونگ در دسترس قرار گرفته است، تنها چیزی که اکنون مشخص است این است که این گوشی مجهز به یک صفحه نمایش تاشو / انعطاف پذیر خواهد بود. در شایعات اخیر گفته شده صفحه نمایش این گوشی 7.3 اینچی خواهد بود و می تواند به طور کامل خم شود.
پاییز سال گذشته برخی از طرح های اولیه این گوشی منتشر شد.  سامسونگ از این طرح ها برای ثبت پتنت این گوشی در USPTO استفاده کرده بود. با توجه به تعویق رونمایی این گوشی تا سال آینده میلادی احتمال دارد سامسونگ این گوشی را در کنگره جهانی موبایل 2019 رونمایی کند. در صورت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص شما را مطلع خواهیم کرد.