هم رسان: سامسونگ در نمایشگاه CES 2018 از نسل جدید یخچال های Family Hub رونمایی کرد. این یخچال با با برنامه SmartThings تعامل داشته و کاربران با استفاده از آن می توانند دستگاه های هوشمند منزل خود را کنترل کنند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، یخچال فریزر جدید Family Hub سامسونگ مجهز به دستیار دیجیتالی بیکسبی سامسونگ است و می توان از آن برای کنترل چندین دستگاه متصل به اینترنت استفاده کرد.

این یخچال با اکوسیستم SmartThings کار می کند و این امکان را برای کاربر فراهم می کند تا از طریق صفحه نمایش Family Hub دستگاه های متصل به اینترنت منزل خود را کنترل و نظارت کنند. برنامه SmartThings به صورت یکپارچه یخچال Family Hub را با صدها دستگاه سامسونگ و دستگاه متصل سازگار با شرکت های شخص ثالث متصل می کند. با استفاده از یخچال هوشمند Family Hub سامسونگ کاربران علاوه بر مشاهده محتویات درون یخچال یا گذاشتن یادداشت می توانند بدون خروج از آشپزخانه کارهای بسیار دیگری را نیز انجام دهند. به عنوان مثال کاربران تنها با استفاده از صفحه نمایش یخچال می توانند فردی که زنگ درب خانه را زده مشاهده کنند، ترموستات را تنظیم کنند، وضعیت کودک خود در اتاق دیگری را بررسی کنند و بسیاری کارهای دیگر را انجام دهند.
این محصول در نمایشگاه CES این هفته به نمایش گذاشته شده و در حال حاضر قیمت آن اعلام نشده است.