هم رسان: سامسونگ اعلام کرد قرار است دوست داران گیم را ذوق مرگ کند.


به گزارش هم رسان، این کمپانی در اسمارت تی وی‌های 2016 خود، بیش از 400 استریمینگ گیم و 100 بازی قابل دانلود را به گیمرها هدیه داده است. سامسونگ وعده داده کاربران قادر به تجربه ” واقع بینانه ترین محیط‌های بازی” موجود در تلویزیون، خواهند بود و آن در اثر کیفیت فوق العاده بالای تصویر و صفحه نمایش بزرگ در خط جدید تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ به دست خواهد آمد.

Samsung-Smart-TV-Gaming-PlayStation-Now-720x316
در طول چند روز گذشته، چندین محصول جدید معرفی شده و حالا سامسونگ قصد به نمایش گذاشتن سرویس بازی‌های به روز رسانی شده خود در نمایشگاه CES 2016را دارد. بدین ترتیب کاربران با این سری جدید تلویزیون‌های هوشمند قادر به دانلود و پخش بازی در خود تلویزیون خواهند بود.
برخی از عناوینی که گیمرها قادر به بازی آنها خواهند بود عبارت اند از: Assassin’s Creed III، Batman: Arkham Origins و The LEGO Movie Videogame. سامسونگ وعده داده PlayStation Now نیز در سال جدید بهبود خواهد یافت، در حال حاضر این خدمات در ایالات متحده و کانادا، نزدیک به 300 عنوان بازی را ارائه می‌دهد و عناوینی مانند BioShock 2، Borderlands 2، The Last of Us: Left Behind و … نیز در سال جدید میلادی به این مجموعه اضافه خواهد شد.
«کیم یونگچان» یکی از معاونین سامسونگ اعلام کرده سرویس جدید بازی‌ها در تلویزیون‌های هوشمند، فقط یکی از سرگرمی همه جانبه ای است که این اسمارت تی وی‌ها می‌توانند ارائه دهند و ارائه خدمات گسترده از سوی این کمپانی همچنان ادامه خواهد داشت و شرکت سامسونگ با ناشران بازی‌های محبوب، دائماً در تعامل خواهد بود.

منبع : Ubergizmo