هم رسان: شرکت سامسونگ برنامه اعطای جایزه برای یافتن باگ موجود در گوشی‌های هوشمند خود را معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، این شرکت به دنبال توسعه دهندگانی است تا آسیب پذیری ها و باگ‌های موجود در گوشی‌های هوشمند خود را بیابند و در صورتی که این توسعه دهندگان بتوانند این باگ‌ها را شناسایی کنند، سامسونگ به آن‌ها جوایزی اعطا خواهد کرد.
سامسونگ قصد دارد از توسعه دهندگان و محققان امنیتی برای یافتن مشکلات موجود در دستگاه‌ها و نرم افزارهای شرکت استفاده کند. این شرکت امیدوار است امنیت گوشی‌های خود را بالاتر ببرد و تجربه کاربری پیشرفته‌ای را به مشتریان خود ارائه کند.

«اینجونگ ری» معاون ارشد و رئیس تحقیق و توسعه بخش نرم افزارها و سرویس‌های Mobile Communications Business در شرکت سامسونگ گفت: «به عنوان یک ارائه کننده پیشرو در زمینه دستگاه‌ها و نرم افزارهای موبایلی، به اهمیت مراقبت از داده‌ها و اطلاعات کاربران خود کاملاً واقف هستیم و مسئله امنیت از اولویت بالایی در توسعه هر کدام از محصولات و سرویس‌ها برخوردار است. در راستای اجرای تعهدات خود در برابر امنیت، همکاری نزدیکی با جامعه تحقیقات امنیتی داریم تا این اطمینان خاطر را ایجاد کنیم که محصولات ما به طور دقیق و مدام تحت نظارت قرار می‌گیرند تا هیچ گونه آسیب پذیری در آن‌ها وجود نداشته باشد.»