هم رسان: سامسونگ از یک دوربین 360 درجه‌ای جدید با نام Samsung 360 Round در کنفرانس توسعه دهندگان خود رونمایی کرد. این شرکت اعلام کرد این دوربین جدید برای استریم کردن محتوای سه بعدی با کیفیت و واقعیت مجازی طراحی شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، این دوربین مجهز به 17 لنز دوربینی مختلف است. هشت جفت از این لنزها به صورت افقی در اطراف دستگاه نصب شده‌اند و یک دوربین نیز در قسمت بالا قرار دارد. دوربین Samsung 360 Round دارای استاندارد IP65 برای مقاومت در برابر گرد و خاک و آب است و محتوایی با کیفیت 4K ارائه می‌دهد و قابلیت استریم زنده بدون هیچ تأخیر دارد.

Samsung 360 Round دوربین واقعیت مجازی جدید«سوک جی هان» معاون اجرایی گروه Global Mobile B2B سامسونگ می‌گوید: «Samsung 360 Round گواهی برای برتری ما در بازار واقعیت مجازی است. ما محصولی توسعه داده‌ایم که شامل قابلیت‌های واقعیت مجازی خلاقانه‌ای است که به تولید کنندگان فیلم و متخصصان رسانه این امکان را می‌دهد تا به راحتی محتواهای سه بعدی با کیفیت بالا تولید کنند. مجموعه قابلیت‌های استریم زنده، استاندارد IP65 برای مقاومت در برابر گرد و خاک و آب و 17 لنز موجود در آن، این دوربین را برای طیف وسیعی از کاربردها از تماشای زنده رویدادهای مهم گرفته تا فیلم‌برداری در اماکن آموزشی در صنایع مختلف ایده آل می‌کند.»

Samsung 360 Round دوربین واقعیت مجازی جدیددر حال حاضر هنوز اطلاعاتی درباره قیمت این دستگاه موجود نیست، اما به محض کسب اطلاعات جدید شما را مطلع خواهیم کرد.