هم رسان: کپ کام اعلام کرد نسخه Gold Edition بازی Resident Evil 7 در 21 آذر سال جاری عرضه خواهد شد و جدیدترین تجربه بازی های سبک ترس و بقا را بر روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر ارائه خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، در زیر می توانید جدیدترین تریلر های تبلیغاتی از این بازی را مشاهده کنید. در این تریلرها می توانید با گیم پلی بازی Resident Evil 7 Gold Edition آشنا شوید که شامل موارد زیر است:
– بازی پایه Resident Evil 7 biohazard
– محتوای قابل دانلود “Banned Footage Vol.1 & Vol.2”
– محتوای قابل دانلود “End of Zoe”

Resident Evil 7 Gold Edition ماه آینده عرضه می شود(+ فیلم)فصل های محتوای قابل دانلود “Banned Footage” نوارهای ویدئویی یافته شده در عمارت Baker را نشان می دهند. این نوارهای ویدئویی درست مثل موارد موجود در بازی اصلی پر از تجربه های جذاب است. محتوای قابل دانلود End of Zoe نشان می دهد که چه اتفاقی برای Zoe می افتد و به بازیکنان اجازه می دهد تا مناطق جدید پر از باتلاق را کشف کنند.
کپ کام همچنین اعلام کرد که بسته قابل دانلود به تاخیرافتاده نیز قالبی مانند Not a Hero خواهد داشت و در روز عرضه Golden Edition رونمایی خواهد شد که به وقایع بعد از Resident Evil 7 اشاره دارد و در این بسته شاهد بازگشت سرباز کهنه کار Resident Evil یعنی کریس ردفیلد خواهید بود.