هم رسان: بازی Resident Evil 7 Gold Edition قرار است اوایل سال آینده برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شود. این نسخه از مجموعه بازی های محبوب و پر طرفدار Resident Evil ، همچون نسخه های قبلی به صورت اول شخص تیرانداز و در ژانر وحشت از 24 ژانویه 2018 در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، به گفته ی کپ کام، نسخه ی Resident Evil 7 Gold Edition حاوی نسخه ی اصلی و قابل تحسین این بازی و سه محتوای جدید در یک بسته خواهد بود.

داستان این بازی از این قرار است که، در سال 2017 ، اتان وینتر به واسطه ی پیامی از همسرش میا که تصور می کرده سه سال پیش فوت شده به مزرعه ی متروکه ای وارد می شود. اتان پس از بررسی یک خانه ی به ظاهر متروکه، همسرش را در زیرزمین این خانه پیدا می کند. طی فرار، میا ناگهان بسیار خشن شده و به اتان حمله می کند و وی را مجبور می کند تا او را بکشد. پس از آن فردی به نام Zoe با اتان تماس گرفته و از اتان طلب کمک می کند، در همین زمان، میا که دوباره خود را احیا کرده به اتان حمله می کند. جک بیکر، پدر خوانده خانواده بیکر، اتان را اسیر می کند؛ وی به خانه ی دیگری برده می شود و در آنجا به کمک Zoe آزاد می شود….
در ادامه برای آشنایی بیشتر با این بازی، شما را به تماشای تریلر هنگام عرضه ی آن دعوت می کنیم. با ما همراه باشید.