هم رسان: طرفداران بازی Resident Evil و یا آن دسته از شما که هنوز نسخه اصلی بازی Resident Evil 2 را انجام نداده اید، حتما از شنیدن این خبر که نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 این هفته در E3 2018 رونمایی خواهد شد، به وجد خواهید آمد. با تماشای تریلر تبلیغاتی این بازی میل شما برای این بازی پیش از عرضه آن در ژانویه 2019 حتما بیشتر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز،  ” بازی شاهکار Resident Evil 2 با سبک و سیاقی خاص باز گشته است، که این نسخه از تجربه داستانی عمیق تری نسبت به نسخه اصلی برخوردار است. Resident Evil 2 با استفاده از موتور RE انحصاری کپکام جدیدترین نما از یک حماسه ترس و بقای کلاسیک با تصاویری جذاب و واقع گرایانه،آهنگی جذاب و ترسناک، با سبک جدید تصویربرداری از روی شانه و کنترل های اصلاح شده در مد های گیم پلی در مقایسه با بازی اصلی را ارائه می دهد. کابوس ها برای پلی استیشن4 و پلی استیشن 4 پرو در تاریخ 25 ژانویه 2019 باز می گردند”

“در Resident Evil 2 شاهد همان حرکت های کلاسیک، جستجو ها و اکتشافات سخت و گیم پلی حل پازلی هستیم که از مشخصه های اصلی Resident Evil است. بازیکنان لئون کندی افسر پلیس تازه کار و کلر ردفیلد را با هم متحد می کنند که به خاطر شیوع یک بیماری وحشت آمیز که ساکنین شهر راکون سیتی را تبدیل به زامبی کرده است به هم نزدیک تر می شوند. هر دوی کلر و لئون کمپین های قابل بازی خود را دارندکه به بازی کنان اجازه می دهد داستان را از دید هر دو شخصیت ببینند. سرنوشت این دو شخصیت مورد علاقه طرفداران در دستان بازیکنان است زیرا آنها با هم تلاش می کنند تا زنده بمانند و دست های پشت صحنه این حمله وحشتناک به شهر را پیدا کنند. به نظرتان زنده می مانند؟”