هم رسان: اینستاگرام قابلیت جدید را به شبکه اجتماعی خود افزوده که به واسطه آن کاربران قادر خواهند بود به پیام‌ها (عکس ارسال شده) با فیلم یا عکس پاسخ دهند. در تمامی این پاسخ‌ها استیکری از عکس فرستنده نیز وجود خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، همچنین این امکان وجود دارد که تصویر صفحه نمایش را به دو قسمت تقسیم کنید و استیکر عکس فرستنده را با عکس خود تلفیق کنید.
با استفاده از این قابلیت هم اکنون می‌توانید در بخش دایرکت اینستاگرام به عکس، ویدئو یا پست‌هایی که مجدد ارسال شده با یک عکس یا ویدئوی اختصاصی خود پاسخ دهید. پاسخ شما به طور خودکار حاوی استیکر پیامی خواهد شد که به آن پاسخ می‌دهید. تنها کافی است روی گزینه reply ضربه بزنید و یک عکس سلفی از خود گرفته و آن را ارسال کنید.

برای تقسیم کردن صفحه به دو قسمت تنها کافی است روی استیکر ضربه بزنید. شما همچنین می‌توانید تغییراتی را روی این استیکر انجام دهید به طور مثال می‌توانید برای دوست خود ریش و سبیل بکشید و … .
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این قابلیت می‌توانید به وب سایت رسمی اینستاگرام مراجعه فرمایید. گفتنی است این قابلیت هم اکنون برای دستگاه‌های اندرویدی و آی او اس در دسترس است.