هم رسان: دستکش گرمکن Ravean علی رغم مجهز بودن به تمامی تکنولوژی های استاندارد برای دستکش های گرمکن با قیمتی پایین تر نسبت به رقبا به بازار می آید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از نیواطلس، شرکت Ravean چند سالی است که در زمینه تجهیزات خودگرمکن مخصوص محیط آزاد از جلیقه و کاپشن گرفته تا کیسه های خواب مشغول به فعالیت است. در حال حاضر این شرکت یک دستکش باطری دار گرمکن را در یک کمپین کیک استارتر قرار داده است که به نظر می رسد تنها پس از چند روز از زمان رونمایی توانسته است سرمایه اولیه خود را به دست آورد.

اگرچه هیچ نوآوری خاصی در این دستکش های گرمکن وجود ندارد اما این شرکت با ارائه دستکشی که از تمامی ویژگی های لازم و ضروری برای یک دستکش گرمکن برخوردار است با یک قیمت استثنائی وارد بازار شده است.
این دستکش جدید که در دو مدل طراحی شده است، می تواند با یک بار شارژ تا 6.5 ساعت گرما ایجاد کند و سه تنظیمات گرمایی مختلف دارد که می توان به وسیله دکمه موجود در روی مچ آن را تنظیم کرد. همچنین شما می توانید از باطری های یدکی برای انجام ماموریت های طولانی تر در فضای آزاد استفاده کنید.

سرانگشتان این دستکش با صفحات لمسی سازگاری دارند که یکی از ضروریات دستکش های مدرن است، همچنین یک بند کشی این دستکش را در دست نگه می دارد تا در صورت نیاز بتوانید آن را به سرعت از دست خود در آورید. Ravean از یک چرم بز بادوام در کف دستکش استفاده می کند و از 150 گرم عایق گرمایی تینسولیت 3M استفاده می کند، این فیبر مصنوعی باعث می شود که حتی در صورت تمام شدن شارژ باطری دست ها گرم بمانند.

همانطور که پیش از این ذکر کردیم این دستکش هیچ نکته نوآورانه ای در خود ندارد اما با توجه به قیمت استثنائی خود توجه علاقمندان زیادی را به خود جلب کرده است. چرا که خریداران می توانند به جای پرداخت بیش از 300 دلار برای یک جفت دستکش گرمکن باطری دار تنها 169 دلار پرداخت کنند. این قیمت در کمپین اخیر کیک استارتر ذکر شده است و هر دو مدل با همین قیمت به فروش خواهد رسید.

اما باید توجه داشته باشید که تمامی کمپین های کیک استارتر در نهایت به ثمر نمی نشینند. گفته می شود که Ravean پیشینه ای قوی و قابل اطمینان در تولید تجهیزات مشابه داشته است و به تعدادی از کمپین های سرمایه گذاری مردمی کمک کرده است، بنابراین به نظر می رسد که تاریخ پیش بینی شده برای عرضه این دستکش ها پیش از کریسمس امسال منطقی به نظر می رسد.
شما می توانید در فیلم زیر اطلاعات بیشتری از این دستکش به دست آورید.