هم رسان: راک استار آبان سال گذشته اعلام کرد در حال طراحی نسخه جدیدی از بازی Red Dead Redemption است که اولین بار در سال 2010 عرضه شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، راک استار ابتدا از عرضه این بازی در پاییز سال 2017 خبر داده بود اما همانطور که می دانید این اتفاق رخ نداد. چندی پیش استدیو راک استار تأیید کرد این بازی در سال 2018 عرضه خواهد شد. اکنون تاریخ عرضه این بازی به واسطه یکی از خرده فروشان به بیرون درز کرده است.

تاریخ احتمالی عرضه Red Dead Redemption 2 منتشر شدبازی جدید Red Dead Redemption 2 همچون نسخه اصلی خود یک داستان وسترن را روایت می‌کند. راک استار اخیراً تریلر جدید و خارق العاده ­ای از این بازی را منتشر کرده که اطلاعات مختصری از این بازی را در اختیار علاقه مندان قرار می‌دهد. این بازی داستان تقابل Arthur Morgan و گروه Van der Linde را روایت می‌کند.
اکنون به نظر می‌رسد یکی از خرده فروشی‌های دانمارکی تاریخ احتمالی عرضه این بازی را منتشر کرده است. در این فهرست تاریخ عرضه این بازی برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان تیرماه سال آینده (8 ژوئن) اعلام شده است. این خرده فروشی پیش از این نیز تاریخ عرضه بازی Grand Theft Auto 5 را پیش از اعلام رسمی آن برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر کرده بود. بنابراین احتمال دارد این تاریخ صحت داشته باشد.
راک استار تاکنون رسماً تاریخ عرضه این بازی را تأیید نکرده است.