هم رسان: زمانی که شرکت وان پلاس برای اولین بار پا به میدان گذاشت، ادعا کرد که می تواند یک گوشی هوشمند با قابلیت ها و مشخصات ویژه و در عین حال با قیمت کم تولید کند. اما با گذشت زمان قیمت های محصولات این شرکت نیز افزایش یافت، و به این ترتیب گوشی OnePlus 5T به گران قیمت ترین مدل این شرکت تبدیل شد که قیمت پایه آن 499 دلار بود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، با این حال به نظر می رسد که با توجه به اطلاعات منتشر شده که قیمت احتمالی گوشی در دست تولید OnePlus 6 را نشان می دهند، این گوشی گران قیمت ترین دستگاه تا به این لحظه از این شرکت خواهد بود. طبق اطلاعات به دست آمده مدل 64 گیگابایتی این گوشی با قیمت 523 دلارو مدل 128 گیگابایتی با قیمت 600 دلار به فروش خواهد رسید و مدلی که به آن با عنوان OnePlus 6 Premium اشاره شده است نیز با قیمت 692 دلار عرضه می شود.

این افزایش قیمت خیلی هم زیاد نیست، اما بدون شک قیمت ها در حال افزایش هستند و همان طور که قبلا اشاره کردیم نباید بابت این قضیه باعث تعجب شود چرا که شرکت های دیگر نیز همین رویه را دنبال می کنند.البته صحت و سقم این مطالب هنوز مشخص نیست، اما با فرض دست بودن این گزارشات، افزایش قیمت تقریبا 20 دلار بوده است که مشابه با چیزی است که در عرضه گوشی های دیگر شاهد آن بودیم.
گفته می شود که وان پلاس تائید کرده است که گوشی بعدی این شرکت OnePlus 6 خواهد بود، اما زمان دقیق رونمایی از این گوشی هنوز مشخص نیست. به هر حال وان پلاس تیزرهایی از این گوشی منتشر کرده است که نشان می دهند زمان زیادی تا این رویداد باقی نمانده است.