هم رسان: پورشه این هفته نیز قسمت جدید از مجموعه برترین مدل های پورشه را منتشر کرد. این شرکت در جدیدترین قسمت این مجموعه به معرفی ویژگی های خارق العاده هیجان انگیز پورشه 911 GT2 RS پرداخته است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، در قسمت های قبلی این مجموعه شاهد معرفی بهترین مدل های مجهز به خنک کننده هوا، سبک ترین مدل ها و بهترین مدل های موتور اسپرت و همچنین معرفی پورشه 918 اسپایدر بودیم. در این ویدئوی جدید نیز با ویژگی ها و قابلیت های مدل پورشه 911 GT2 RS آشنا می شویم.

برترین های پورشه: معرفی ویژگی های خارق العاده پورشه 911 GT2 RSمدل پورشه 911 GT2 RS از سریعترین مدل های 911 پورشه تاکنون است. پورشه با این خودرو توانسته رکورد جهانی پیست نوربرگ رینگ (Nürburgring) با ثبت زمان 6 دقیقه و 47.3 ثانیه بشکند. رکورد قبلی این پیست از آن مدل لامبورگینی هوراکان پرفورمانته (Performante) بوده است.
مدل 911 GT2 RS با 700 اسب بخار قدرت می تواند در عرض 2.8 ثانیه به شتاب 0 تا 60 مایل در ساعت برسد. حداکثر سرعت این خودرو 340 کیلومتر در ساعت است. مدل های قبلی این خودرو را با نام مستعار ” Widomaker ” می شناختند چرا که عملکرد فوق العاده ای داشته اند. در ادامه شما را به تماشای قسمت جدید برترین مدل های پورشه و معرفی پورشه 911 GT2 RS دعوت می کنیم. با ما همراه باشید …