هم رسان: این هفته با سومین قسمت از مجموعه برترین مدل های پورشه در خدمت شما هستیم. در قسمت های قبلی این مجموعه با مدل 918 اسپایدر و بهترین مدل های موتور اسپرت پورشه آشنا شدیم. در قسمت جدید، پورشه به معرفی سبک ترین مدل های خود پرداخته است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، در این فیلم سبک ترین مدل های پورشه در یکی از مشهورترین جاده های اتریش به نام Grossglockner معرفی می شود. از جمله خودروهایی که در این ویدئو معرفی می شود می توان به مدل 911 Carrera RS 2.7 اسپرت با اسپویلری یک‌تکه با بدنه که به آن لقب دم نهنگ یا دم اردک ( Ducktail ) داده اند، اشاره کرد.

برترین های پورشه: سبک ترین مدل های پورشههمچنین در این فیلم شاهد معرفی خودروهای پورشه 906 کاررا 6، پورشه 356 SL، پورشه 718 Formel2 و پورشه 909 Bergspyder خواهیم بود.

برترین های پورشه: سبک ترین مدل های پورشههفته ی آینده با معرفی بهترین مدل های پورشه با بهترین پیشرانه خنک کننده هوا (Air-cooled) در خدمت شما خواهیم بود. با ما همراه باشید…

برترین های پورشه: سبک ترین مدل های پورشهبرترین های پورشه: سبک ترین مدل های پورشهبرترین های پورشه: سبک ترین مدل های پورشه