هم رسان: پورشه این هفته نیز در ادامه ی معرفی بهترین مدل های خود ، قسمت جدیدی از این مجموعه را منتشر کرد. در هفته های گذشته شاهد معرفی پورشه 918 اسپایدر، سبک ترین مدل های پورشه و بهترین مدل های موتور اسپرت این شرکت خودرو سازی بودیم و این هفته نیز با 5 مدل از بهترین مدل های پورشه با پیشرانه خنک کننده هوا آشنا می شویم.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، در این فیلم با برخی از بهترین خودروهای تاریخ پورشه با پیشرانه خنک کننده هوا آشنا می شویم که از آن جمله می توان به پورشه 356، پورشه 917 و غیره نام برد.

 برترین های پورشه: بهترین مدل های پورشه با پیشرانه خنک کننده هواتعدادی از بهترین پیشرانه های خنک کننده هوا پورشه در قسمت جدید این مجموعه معرفی می شود که از آن جمله می توان به معرفی خودروی فوق العاده پورشه 993 توربو اشاره کرد؛ یکی از جدیدترین مدل های مجهز به پیشرانه خنک کنده هوا که عرضه شده است.

 برترین های پورشه: بهترین مدل های پورشه با پیشرانه خنک کننده هوادر پایان شما را به تماشای این قسمت از مجموعه بهترین های پورشه دعوت می کنیم. برای تماشای قسمت های بعدی این مجموعه با ما همراه باشید…