هم رسان: پورشه مدل جدیدی از سری خودروهای پانامرا خود به نام Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo را رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، مدل جدید پورشه پانامرا توربو اس ای – هیبرید اسپرت توریزمو مجهز به یک موتور چهار لیتری v8 و یک موتور الکتریکی است. ترکیب این موتورها باعث شده تا پانامرا هیبریدی جدید قدرت و عملکرد فوق العاده ای داشته باشد.
پورشه پانامرا توربو اس ای - هیبرید اسپرت توریزمو خودروی جدید پورشه پانامرا توربو اس ای -هیبرید اسپرت توریزمو دارای 680 اسب بخار است و در عرض 3.4 ثانیه به شتاب 0 تا 62 مایل در ساعت می‌رسد. این خودرو همچنین دارای حداکثر سرعت 192 مایل در هر ساعت است.

پورشه پانامرا توربو اس ای - هیبرید اسپرت توریزمو علاقه مندان به این خودرو هم اکنون می‌توانند این خودرو را با قیمت شروع 188,592 یورو سفارش دهند. این خودرو تجهیزات استاندارد بسیار زیادی را در بر می‌گیرد؛ مثلاً این خودرو مجهز به سیستم کنترل شاسی دینامیک الکتریکی پورشه (PDCC) جهت تثبیت حرکات خودرو، سیستم Torque Vectoring Plus پورشه برای  قفل دیفرانسیل عقب، سیستم ترمز سرامیک کامپوزیت پورشه (PCCB)، چرخ‌های 21 اینچی آلومینیومی، پکیج اسپرت کورونو (Sport Chrono Package)، Power Steering Plus،  و تهویه هوای کمکی می‌شود. همچون تمامی مدل‌های پانامرا اسپرت توریزمو که قدرت 324 کیلو وات را ارائه می‌دهند، مدل جدید نیز مجهز به یک سیستم تعلیق هوای سه محفظه‌ای فعال از جمله مدیریت تعلیق فعال پورشه (PASM) است .

پورشه پانامرا توربو اس ای - هیبرید اسپرت توریزمو