هم رسان: پورشه تا به حال در زمینه خودروهای الکتریکی کار چندانی انجام نداده است، اما به نظر می رسد که این شرکت قصد دارد کوپه 911 معروف خود را به صورت نیمه الکتریکی عرضه نماید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از انگجت، اولیور بلوم مدیر عامل این شرکت اخیرا در مصاحبه ای با Automotive News اعلام کرد که فروش نسخه هیبریدی پلاگین این خودرو در اوایل 2023 یعنی تقریبا چهار سال پس از ورود نسخه بنزینی مجددا طراحی شده آغاز خواهد شد. در این گزارش آمده است که تصمیم ساخت خودروی هیبریدی هنوز نهایی نشده است، اما بلوم برای رسیدن به این موفقیت تلاش می کند. او می گوید:” طراحی و ساخت مدل هیبریدی پلاگین کوپه 911 از اهمیت زیادی برخوردار است.

تکنولوژی جدید باتری ها برد حرکتی در حالت برقی را در یک باتری47 آمپر ساعتی تا 43 مایل افزایش می دهد و زمانی که این خودرو رونمایی خواهد شد این اعداد و ارقام بیشتر خواهد شد. مدل پورشه پانامرای هیبریدی که در نمایشگاه خودروی لس آنجلس (LA Auto) به نمایش درآمد، برد حرکتی 30 مایلی را در یک باتری14.1 کیلو وات ساعتی را به رخ همگان کشید.
در مورد پورشه 911 باید منتظر چه اعداد و ارقامی باشیم؟ به نظر می رسد که پورشه قصد دارد تکنولوژی جدیدی را امتحان کند تا مصرف سوخت را بهبود ببخشد و نسبت مصرف سوخت خودروی 911 کاررا در خیابان های شهری 20 مایل بر گالن و در بزرگراه ها 29 مایل بر گالن است.