هم رسان: روزانه سایت‌های ایندیگوگووکیکاستار از پروژه‌های جدیدی بمباران می‌شوند که نمی‌توان تمام آن‌ها را پوشش خبری داد. اما گاهی با مواردی روبرو می‌شویم که نمی‌شود به‌سادگی از آن‌ها گذشت؛ یکی از این پروژه‌های جدید popSLATE 2 است.


به گزارش هم رسان، popSLATE 2 یک صفحه نمایش جوهر الکترونیکی (E-lnk) نشکن درپشت گوشی شما فراهم می‌آورد، بنابراین شما می‌توانید بدون نیاز به بازکردن قفل گوشی خود مواردی مثل زمان، تیتراخبار، نتایج مسابقات ورزشی، قیمت سهام و غیره را به کمک آن ببینید. شما می‌توانید حتی بر روی این صفحه نمایش به خواندن یک کتاب مشغول شوید. جالب اینجاست که اگرچه این صفحه نمایش همیشه روشن است اما از شارژ باتری شما استفاده نمی‌کند و حتی این قاب، شارژ باتری شما را دو برابر می‌کند.

popslatelead-jt
سازندگان این محصول جدید می‌گویند popSLATE 2، قابلیت 9 ساعت مکالمه و چهارساعت وبگردی بیشتررا برای گوشی شما به ارمغان می‌آورد و کاملاً قابل تنظیم است. بنابراین خودتان می‌توانید هر آنچه دوست دارید انتخاب کنید تا این نمایشگر دوم به نمایش بگذارد.این صفحه نمایش از وضوح 200 DPI برخوردار بوده و دارای ویژگی ضد تابش خیره کننده است، یعنی بدون اذیت شدن چشم، این نمایشگر به‌راحتی قابل دیدن و خواندن است.

PopSLATE-iPhone-Case-2
این قاب فقط 0.16 اینچ به ضخامت گوشی شما اضافه می‌کند و شما می‌توانید ازکابل لاتنینگ خود به‌طور هم‌زمان برای شارژ آیفون و باتری popSLATE 2 استفاده کنید. این نمایشگر برای گوشی آیفون 6،6s،6 پلاس و 6s پلاس قابل استفاده و دو حالت برای انتخاب وجود دارد؛ نوشته‌های سیاه بر روی زمینه سفید و یا متن سفید روی پس زمینه سیاه. قیمت پیش‌خرید popSLATE 269 دلار است و 20 دلار هزینه ارسال آن به تمام نقاط جهان است.

PopSlateGif
زمان عرضه این محصول خارق‌العاده؛ حوالی تابستان سال آینده است.

منبع : Betanews