هم رسان: سونی به تازگی فهرست بازی‌هایی که در ژانویه 2018 به صورت رایگان در اختیار مشترکین پلی استیشن پلاس قرارمی گیرد را منتشر کرده است. در فهرست این بازی‌ها عناوین فوق العاده ای دیده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، در این فهرست یک بازی رایگان نیز به عنوان پاداش از 11 دی ماه لغایت 11 اسفند در اختیار اعضای پلی استیشن پلاس قرار می‌گیرد. این بازی Starblood Arena خواهد بود. این بازی مبارزه‌ای برای اجرا به صورت واقعیت مجازی با هدست پلی استیشن وی آر طراحی شده است.
اولین عنوان در فهرست رایگان بازی‌های سونی، بازی Deus Ex: Mankind Divided است. داستان دنباله دار این بازی پس از وقایع روز Aug incident اتفاق می­افتد. روزی که تمامی شهروندان ماشینی کنترل ذهن و بدن خود را از دست می‌دهند. این بازی ترکیبی ازسبک اول شخص، پنهانی و نقش آفرینی است.

عنوان بعدی این فهرست Batman: The Telltale Series است. بازیکنان در این بازی می‌توانند در نقش بتمن و بروس واین قرار بگیرند. انتخاب هر شخصیت نتایجی را در بر خواهد داشت که نتیجه بازی را تحت تأثیر قرار می‌دهد. هر دو عنوان ذکر شده به صورت رایگان برای مشترکین پلی استیشن 4 در دسترس خواهد بود.
دارندگان پلی استیشن 3 می‌توانند عنوان‌های Sacred 3 و The Book of Unwritten Tales 2 را به صورت رایگان دریافت کنند. مشترکین پلی استیشن ویتا نیز عنوان‌های Psycho-Pass: Mandatory Happiness و Uncanny Valley را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. هر دو بازی مذکور در پلی استیشن 4 نیز قابل اجرا خواهند بود.
طرفداران بازی Warframe می‌توانند تا تاریخ 24 بهمن به صورت رایگان باندل PlayStation Plus Booster Pack II را دریافت کنند. این باندل شامل 100 پلاتین (Platinum) و 50 هزارپول (Credits) برای خرید و فروش، Credit Booster سه روزه، Dragon Mod Pack، Akmagnus Dual Pistols و Akmagnus Obsidian Skin خواهد بود.