هم رسان: Pizza Hut و Shoe Surgeon توانسته اند با همکاری یکدیگر یک کفش هوشمند با نام کفش های Pizza Hut Pie Tops II تولید کنند که قادر به سفارش دادن پیتزا و همچنین متوقف کردن فیلم در حال پخش در تلویزیون است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، این نسل جدید کفش Pie Tops II که بر مبنای کفش های Pie Tops اصلی طراحی و ساخته شده است، شامل دکمه هایی در قسمت زبانه کفش است که شما را از طریق بلوتوث به گوشی تان متصل می کند و از یک اپلیکیشن مخصوص در گوشی استفاده می کند تا مستقیما از Pizza Hut پیتزا سفارش دهد. دکمه دیگر در این کفش می تواند در صورت تمایل شما تلویزیون را در حالت توقف قرار دهد. اگر چه در حال حاضر Pizza Hut توضیحی درباره عملکرد دقیق سیستم نداده است اما طبق وب سایت Fortune کفش های کتانی Pizza Hut 2 با گیرنده هایی از Spectrum, DirecTV, Xfinity, Dish و Fios برای کنترل TB سازگار هستند.

کفش های کتانی Pizza Hut Pie Tops II در رنگ های قرمز و طلایی در بازار توزیع خواهد شد و همان طور که انتظار می رفت این کفش ها نیز مانند نسخه اصلی در تعداد محدود و به صورت سفارشی توسط Shoe Surgeon ساخته خواهد شد. در صورت علاقه به این کفش های هوشمند، باید بگوییم که قرار است 50 جفت از این کفش های هوشمند از طریق وب سایت HBX  در تاریخ 19 به فروش خواهد رسید. هنوز قیمت این کفش ها اعلام نشده است.