هم رسان: انتظار می رود گوگل هفته آینده از گوشی های جدید خود ، گوگل پیکسل 2 / پیکسل ایکس ال 2 ، رونمایی کند. از نظر تجهیزات سخت افزاری به نظر می رسد که این گوشی های دارای تجهیزات استانداردی هستند. اما وب سایت اندروید پلیس به تازگی جزییات بیشتری از این گوشی ها را منتشر کرده است.

به گزارش هم رسان به نقل از ابرگیزمو،  این وب سایت طی پستی در ردیت ادعا کرده است که گوشی پیکسل دو مجهز به قابلیت “always-on song recognition” خواهد بود به واسطه این قابلیت گوشی پیکسل دو می تواند با شناسایی موزیک در حال پخش، نام صاحب اثر ، نام آلبوم و جزییات قطعه را در صفحه ی قفل نشان دهد. این قابلیت به نظر قابلیت جذابی خواهد بود اما مشخص نیست که این قابلیت بر میزان شارژ باتری نیز تاثیر می گذارد یا خیر.

 پیکسل دواز دیگر مشخصاتی که برای گوشی پیکسل دو ذکر شده است می توان به قاب حساس به فشار اشاره کرد که طبق گزارش ها برای راه اندازی دستیار دیجیتالی گوگل است و احتمالاً عملکردی شبیه به دکمه بیکسبی خواهد داشت . همچنین گفته می شود دوربین این گوشی دارای حالتی شبیه به حالت پرتره اپل می باشد اما انتظار می رود که این حالت با تنظیمات نرم افزاری ارائه شود زیرا گوشی پیکسل دو با دوربین دوگانه ارائه نخواهد شد.
در هر حال هفته آینده و با رونمایی این گوشی از درستی یا نادرستی اطلاعات بالا مطلع خواهیم شد.