هم رسان: FCC سازمان نظارتی است که شرکت ها در صورت تمایل به عرضه محصولات خود در ایالت متحده باید تاییدیه این سازمان را جهت فروش محصولات خود داشته باشند. به همین جهت FCC می تواند به عنوان یک پایگاه داده برای محصولاتی باشد که هنوز عرضه یا رونمایی نشده اند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، اکنون طبق گزارش وب سایت 9to5Mac، این سازمان به صورت تصادفی اطلاعات مربوط به عرضه ی نسخه آیفون 10 گلد را منتشر کرده است. همانطور که می دانید آیفون 10 تنها به رنگ نقره ای و مشکی ارائه شده است اما ظاهراً رنگ گلد نیز یکی از گزینه های پیشنهادی اپل بوده که ظاهراً به اندازه ی کافی با استاندارد های اپل برای عرضه هماهنگ نبوده است.

مینگ چی کو از تحلیلگران محصولات اپل در سال 2017 اشاره کرده بود که ” طبق محاسبات، به نظر می رسد که نسخه گلد (طلایی) آیفون اولد با مشکلات تولید مواجه خواهد شد و در ابتدا به تعداد بسیار محدود عرضه خواهد شد. همچنین این امکان وجود دارد که نسخه گلد این گوشی مدتی بعد از نسخه های دیگر وارد بازار شود. با این حال، به عقیده ما این تاخیر، تاثیر بسیار کمی در میزان فروش و زنجیره تامین محصولات اپل خواهد داشت.”
در حال حاضر مشخص نیست که این فهرست به این معنا است که اپل همچنان در نظر دارد نسخه آیفون 10 گلد را عرضه کند یا اینکه تنها نمونه اولیه ای را مشاهده می کنیم که عرضه نخواهد شد.