هم رسان: هدفون‌های بی‌سیم مقوله جدیدی نیستند اما این روزها استفاده از اییرباد های بی‌سیم رواج بیشتری داشته زیرا این اییرباد ها هدفون‌های واقعاً بی‌سیمی هستند که برخلاف هدفون‌هایی مانند BeatsX که همچنان سیم‌هایی در آن استفاده شده، هیچ گونه سیمی در آن‌ها به کار نرفته است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، این روزها فیلیپس نیز با معرفی +BASS در نمایشگاه IFA 2017 وارد بازار رقابت این اییرباد های بی‌سیم شده است. هدفون‌های واقعاً بی‌سیم +BASS همان طور که در تصویر بالا می‌بینید، یک جفت ایرباد بی‌سیم است که در اصل شبیه به بعضی از اییرباد های دیگر معرفی شده در IFA 2017 مانند JBL Free و Beoplay E8 هستند. اما یکی از تفاوت‌های اصلی آن ها در اندازه اشان است، ایرباد +BASS در مقایسه با بقیه موارد بزرگ‌تر است زیرا طبق گفته فیلیپس کوچک‌تر کردن اندازه این اییرباد ها باعث لطمه خوردن به کیفیت صدای آن‌ها می‌شود. به خاطر همین اندازه بزرگ‌تر اییرباد های +BASS مجهز به درایوهای 8.2 میلی‌متری در هر گوش هستند که همان‌طور که از اسم آنها بر می‌آید صدایی بأس قوی و بلندی تولید خواهند کرد.

اییرباد +BASS اگرچه پیش از آزمایش کردن دقیق این اییرباد ها نمی‌توان خیلی با اطمینان صحبت کرد اما اگر به دنبال دستگاهی با صدای بأس بلند هستید، به احتمال زیاد این اییرباد ها بهترین گزینه برای شما خواهند بود. فیلیپس همچنین ادا کرده ه این اییربادها عمر باطری 6 ساعته دارند و با توجه به قاب همراه این دستگاه که قابلیت شارژ کردن دستگاه را نیز دارد، بنابراین می‌توان به مدت 12 ساعت پشت سرهم از آنها استفاده کرد.

اییرباد +BASS اییرباد +BASS با قیمت 130 دلار عرضه خواهد شد که در مقایسه با برخی از رقبا ارزان‌تر است. در صورتی که به هدفون‌هایی نظیر این علاقه دارید منتظر عرضه آن در بازار باشید.